2012/10/23

Nabita w kołnierzyk!


Tego sezonu powracają trendy lat 80-tych! Co za tym idzie, powraca do nas dekatyzowany denim, rockowe koszulki oraz sporo ćwieków. Jeśli  lubisz oryginalny look i jesteś kreatywna możesz wykonać kilka niezwykłych ubrań samodzielnie. Wystarczy parę prostych składników i odrobina zapału…
Proponuję bardzo modny, ozdobny kołnierzyk !
Ozdobne kołnierzyki królują od końca sezonu zimowego. Jak się okazuje, zarówno koraliki jak i drapieżniejsze ćwieki doskonale wyglądają z szalenie modnymi kolorami pasteli! Pamiętajcie, że w tym sezonie pastele nie są ospałe, ale żywiołowe! Wybierz więc koszule z ciekawym kołnierzykiem i wykreuj coś oryginalnego.
Gdy wybierzemy już koszulę która zyska nowy look, wybierzmy ozdobniki. W powyższym przypadku są to ćwieki, które z łatwością zakupisz w sklepach z pasmanteria oraz drogą internetową. Następnie przebijamy materiał ćwiekiem w wybranym miejscu i dokładnie uginamy ostre końce do wewnątrz. Najwygodniej zrobić to nieostrym nożem lub szerokim pilniczkiem. Możesz również wybrać ćwieki, które mają końcówkę do dokręcenia. Takie najlepiej nadają się do grubszych materiałów, np. dżinsu lub skóry. Wtedy wystarczy dokręcić końcówkę od danej ozdoby. Gotowe! Prościzna.
Do jego ozdobienia można wykorzystać niemal wszystko. Mocny akcent nadasz mu poprzez dodanie ćwieków. Wariacji na temat sposobów ich umieszczenia jest bardzo wiele. Oto niektóre  z nich:Zrób to sama!!!
1) Możesz nabić kołnierzyk koszuli.
2) Możesz wyciąć sam kołnierzyk i nabić go.Wybór  rodzajów ćwieków jest spory
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz