2012/10/22

Inspiration for every day..

Charlotte Rouge

Na swoim blogu Charolotte najchętniej fotografuje się w warszawskiej kawiarni. Ma 22 lata na co dzień fotografuje, prowadzi agencję modelek i projektuje modę.
Jej koszule z kołnierzykami nabijanymi ćwiekami i asymetryczne, pastelowe spódnice namiętnie noszą szafiarki.

BLOG


Historia życia Natalii Gołębiewskiej, będącej założycielką marki Charlotte Rouge, brzmi jak samospełniająca się przepowiednia. Bo czy jej życiorys mógłby być wolny od radości i satysfakcji towarzyszących projektowaniu, skoro wychowywała się w domu pełnym wykrojów i beli materiałów?

Ponieważ nieprzypadkowa data jej urodzenia wypadła na koniec komunizmu, dorastała w przekonaniu o dostępności wszelkich dobrodziejstw świata. Wykorzystała daną jej szansę i choć jest młodą projektantką, świetnie rozumie potrzeby kobiet. Dostrzegając naszą dwubiegunowość, tworzy modele pełne sprzeczności, niejednoznaczne. Jak sama mówi „Widzę nas jako pełne przeciwieństw i kontrastów.Jesteśmy delikatne a zarazem silne, uwodzicielskie i drapieżne, zawsze nieodgadnione. Taka jest Charlotte Rouge."

Charlotte Rouge, polska marka prowadząca międzynarodowy sklep internetowy, w kwietniu 2012 roku prezentuje kolejną odsłonę zmysłowych i zarazem drapieżnych ubrań. 

Otwierając internetowy sklep ze swoimi projektami www.charlotterouge.pl dała klientkom możliwość zamówienia wybranych modeli na dowolną sylwetkę. Rozprawiła się na zawsze w ten sposób, ze źle dopasowanymi ubraniami. Ostatnia kolekcja Charlotte Rouge to zabawa konwencją łącząca styl neoklasyczny z punk rockiem. 

Immortals 2012 (ang. Nieśmiertelni) to tajemnicza nazwa, pod którą kryje się biel zasypana gwiezdnym pyłem. Jedwabne sukienki zestawione są z charakterystycznymi złotymi ćwiekami i łańcuszkami oraz ręcznie wykonanymi biżuteryjnymi różami. Wśród propozycji znajdziemy również transparentne szyfony i miękki aksamit. Całości dopełnia złota tkanina w detalach jak kołnierzyki i mankiety, a także w marynarce, spodniach i seksownych sukienkach.
Szeroka gama proponowanych strojów pozwala dobrać zestaw do pracy - koszula i spódnica ołówkowa z baskinką, na imprezę – wiele krojów sukienek, na wyjątkową okazję – zjawiskowe suknie, czy złoty garnitur.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz