2012/10/21

Always back to blackCo kolory mówią o Nas?

Kolory odgrywają bardzo dużą rolę w naszym życiu. Są głosem naszej duszy i umysłu. 
Symbolizują nasze uczucia i emocje
Mój ulubiony kolor? 
czarny
Co można odczytać u osób, u których kolor czarny odgrywa kluczową rolę? Kolor, który dla tych osób jest najważniejszy spośród wszystkich barw.
Jeśli usłyszymy z ust drugiej osoby, że jej najładniejszym kolorem jest właśnie czarny mamy prawo twierdzić, iż jest to osoba zdecydowana, niezależna, która wie czego chce. To osoby z silnym charakterem, którymi jest bardzo trudno manipulować. Świadczy o tym fakt, że zawsze podtrzymują własne zdanie na dany temat i naprawdę trudno jest wpłynąć na Ich decyzje.
Wielkim plusem tych osób jest fakt, iż są oni zdyscyplinowani, co pozwala na dobrą organizację czasu pracy, a doskonale wszyscy dobrze wiemy jak ważna jest selekcja czasu w dzisiejszych czasach.
Warto podkreślić, że często osoby, które upodobały sobie kolor czarny podchodzą do innych ludzi z dystansem, a przede wszystkim do nowo zapoznanych osób.
Jest kolorem konserwatywnym i doskonale współgra z niemal każdą barwą. Czerń można nazwać "niezrozumianym kolorem", gdyż niemal w każdej kulturze ma inne, często odległe znaczenie.
Czerń to ABSOLUTNA klasyka zawsze jest modna, zawsze pasuje do wszystkiego, zawsze warto w nią inwestować. W połączeniu z żywymi kolorami ZAWSZE robi pioronujące wrażenie. Najbardziej wymagający kolor ale najbardziej efektowny. Wbrew pozorom pasuje każdemu, jego efekt zależy tylko od odpowiednich dodatków.
To może parę czarnych propozycji;)

BLACK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz