2011/12/12

Niezwykłe prezenty!


Idą Święta więc czas na prezenty!

Choinka, choć bez niej trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie, to jednak nie wszystko. Wszędzie w sklepach pełno kolorowych bombek a wyjątkowym prezentem przecież mogły by być bombki malowane własnoręcznie!

Wystarczy zwykła ceramiczna bombka farby ,brokat właściwie wszystko co nam przyjdzie do głowy! Naprawdę super sprawa!
Ręcznie malowane bombki, aniołki czy lampiony wykonane z ceramiki.
Sprzedawane są w zestawie z pędzelkiem i kompletem farb.


Zestawy zapakowane są w ozdobne drewniane skrzyneczki gdzie można potem schować bombki i trzymać nawet wiele lat. To super pamiątka na dalsze lata!


Wykonane z ceramiki są trwałe i ładne. Można je malować cała rodziną przy tym świetnie się bawiąc.
Fajne jest to, że możemy sami zadecydować co chcemy na nich widzieć, tworzymy własny projekt.
Można potem je zawiesić na choince lub też zakupić specjalny stojak na bombkę i postawić w centralnym miejscu w naszym domu-na pewno każdy zainteresuje się tą orginalną dekoracją!
Świąteczna iluminacja- światło buduje nastrój oraz eksponuje poszczególne dekoracje szczególnie w Święta. Pięknie prezentują się lampiony. Ładnie oświetlone wnętrze, stół i choinka tworzą niezwykły, świąteczny klimat!


Na pewno takiego nie kupimy w sklepie. Migoczące wewnątrz płomyki świec tworzą miękkie, nastrojowe światło, dodając magii i przytulności każdemu wnętrzu.
Taka magiczna i ciepła aura może zagościć również w naszych domach podczas tegorocznych świąt. Nie musi się to wiązać z dużymi wydatkami. Wystarczy odrobina inwencji i chęci. Specjalne ceramiczne lampiony można własnoręcznie malować lub przyozdobić brokatem. Wystarczy złota farma trochę złotych błyskotek i mamy piękny lampion!!


Polecam!!Więcej na http://sklep.prezentybiznesowe.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz